Назад

Про нас

Про нас

Tickets.od.ua - автоматизована система продажу та бронювання квитків. Ми займаємося продажем квитків з 2013 року і є партнерами провідних театральних та концертних організацій Одеси.

Tickets.od.ua дозволяє отримати повну та актуальну інформацію про події в Одесі, уточнити наявність вільних місць, забронювати або купити квитки онлайн. А у разі відсутності квитків на цікаву для вас подію на даний момент передбачена функція сповіщення, якщо квитки знову з'являться у продажу.

Ми працюємо як з продажем квитків через каси, так і з електронними квитками, для отримання яких немає потреби приїжджати до кас. Їх можна оплатити онлайн та отримати у форматі PDF на email. Докладніше про це можна прочитати в розділі Електронні квитки.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта та завжди готові піти назустріч. Тому, крім продажу квитків у касах, у нас є доставка квитків кур'єром по Одесі та доставка Новою поштою до всіх куточків України.
Наші оператори з радістю допоможуть з вибором квитків, бронюванням, покупкою та дадуть відповіді на ваші запитання про заходи.

Для тих, хто обирає електронні квитки, на сайті передбачено особистий кабінет, в якому, окрім історії замовлень, у вас завжди буде доступ до всіх куплених електронних квитків.


tickets.od.ua

Партнери